Tydzień czytania e-książek 2022 z IBUKIEM Librą

Zapraszamy do korzystania z oferty e-książek w naszej bibliotece w ramach kolejnej edycji święta, które w tym roku rozpoczyna się 6 marca i potrwa do 12 marca.

Czym jest tydzień czytania e-booków? To święto każdego świadomego czytelnika, który nie boi się korzystać z nowych technologii.

Nasza biblioteka od 2016 roku udostępnia czytelnikom setki publikacji, do których dostęp można mieć 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. E-publikacje to świetne rozwiązanie dla osób prowadzących intensywny tryb życia, które nie mogą w godzinach otwarcia biblioteki korzystać z jej zbiorów, chcą oszczędzać czas czy środowisko oraz nowe technologie traktują jako naturalną przestrzeń zdobywania wiedzy.

Tydzień czytania e-booków to świetny powód do sięgnięcia po publikacje elektroniczne.

W IBUKU Librze możesz czytać gdzie chcesz i kiedy chcesz. Nasza biblioteka wykupiła dostęp do zasobu wyselekcjonowanych e-booków. Po założeniu konta możesz, nie tylko czytać książki, ale także wstawiać zakładki, robić notatki, pracować w trybie projekty, korzystać z aktualnej wersji Słownika języka polskiego PWN oraz Encyklopedii PWN online.

Aby poznać w pełni platformę oraz jej narzędzia, warto pobrać „Przewodnik użytkownika” dostępny na libra.ibuk.pl/pomoc.

Sprawdź pełną ofertę e-booków w naszym katalogu.

W celu korzystania z zasobów IBUKA Libry, pobierz darmowy PIN dostępu w  Bibliotece Pedagogicznej –  mail to:

fdbp_olesnica@op.pl , tel. : 71 314 21 46


strona główna