Oleśnickie Targi Aktywności Warsztatowej i Animacyjnej „Powrót do szkoły” – 5.09.2015 r.

W sobotę 5 września 2015 r. w Rynku odbyły się Oleśnickie Targi Aktywności Warsztatowej i Animacyjnej „Powrót do szkoły”, które zostały zorganizowane przez Miejski Ośrodek Kultury i Sportu oraz Pracownię Artystyczną „emejzing”.
W przedsięwzięciu brało udział Powiatowe Centrum Edukacji i Kultury, które skorzystało z okazji i przedstawiło ofertę kierowaną do nauczyciela i ucznia. Początek września to czas, gdy dzieci rozpoczynają naukę w szkole i czas wyboru ciekawych zajęć pozalekcyjnych. Akcja w Rynku dodatkowo stworzyła płaszczyznę do spotkania twórców, pedagogów, instruktorów i nauczycieli z dziećmi i ich rodzicami.
Powiatowe Centrum Edukacji i Kultury na scenie reprezentowały grupy taneczne prowadzone przez instruktorów tańca, panie Klaudię Skadorwa i Jadwigę Kalcowską, natomiast warsztaty plastyczne prowadziły instruktorzy zajęć plastycznych, małej formy rzeźby i ceramiki, panie Kamilla Kasprzak i Marzena Klimowicz.
Uczestnikom Oleśnickich Targów Aktywności Warsztatowej i Animacyjnej „Powrót do szkoły” zostały przekazane foldery reklamujące działalność Powiatowego Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy.


strona główna