„Przy małej czarnej …”

W dniu 2 kwietnia 2019 roku w PCEiKu odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Przy małej czarnej o nauczycielach i dla nauczycieli”. Cykl ten umożliwia  nauczycielom ze szkół i placówek na terenie powiatu oleśnickiego, przedstawienie swojego dorobku zawodowego oraz dzielenie się zainteresowaniami.  Nauczyciele prezentują nowatorskie metody dydaktyczne, oryginalne działania terapeutyczne lub efekty swoich osobistych pasji.

Ostatnie spotkanie miało tytuł: „Przy małej czarnej o …gipsowaniu przy zwierzętach”.  Animatorką była Pani Katarzyna Łoza-Prostak, nauczycielka w Zespole Placówek Specjalnych w Oleśnicy, specjalizująca się w prowadzeniu terapii ze zwierzętami, m.in. galloterapii. Pod hasłem: Wielkanoc tuż, tuż… spotkajmy się i zróbmy razem ozdoby świąteczne przy asyście zwierząt terapeutów, grupa nauczycielek uczyła się sztuki wykonywania odlewów  gipsowych.

W radosnej, przedświątecznej atmosferze i w towarzystwie zwierząt, które starały się nam pomagać w pracy powstawały piękne, świąteczne ozdoby z gipsu.

Składamy podziękowania Pani Katarzynie Łoza-Prostak oraz Jej Mężowi, który aktywnie wspierał nasze działania, za podzielenie się z nami swoją pasją, zaangażowaniem i optymizmem.


strona główna