Spektakl w języku angielskim – serdecznie zapraszamy! Liczba miejsc ograniczona.

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy nauczycieli języka angielskiego oraz uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych zainteresowanych kształceniem
w języku angielskim do udziału w projekcie „Formy teatralne metodą nauczania języków obcych”, w ramach którego uczniowie mogą wziąć udział w spektaklu „Frank Novotny and the Present Perfect”. Spektakl przygotowali edukatorzy The Bear Educational Theatre. Przedstawienie zostanie wystawione w języku angielskim,
w dniu 10 czerwca 2015 r. w dwóch turach:

I spektakl (100 miejsc) – godz. 10.00 – uczniowie szkół gimnazjalnych z terenu powiatu oleśnickiego
II spektakl (100 miejsc) – godz. 12.00 – uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z powiatu oleśnickiego
Cena biletu – 12 zł/od osoby – całość należności za grupę z danej szkoły powinna być przekazana do PCEiK (sekretariat) przez nauczyciela – do 25 maja 2015 r.
Miejsce: Zamek Książąt Oleśnickich

Przedstawienie jest realizowane w ramach pracy Sieci Współpracy i Samokształcenia Nauczycieli Języków Obcych, która działa pod kierunkiem Pani Ewy Piątkowskiej – Mider w Powiatowym Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy. Projekt pozwala uczniom zapoznać się z interdyscyplinarnym materiałem edukacyjnym, który często trudno wdrożyć w standardowym programie nauczania.

Zgłoszenia udziału szkoły w spektaklu przyjmujemy telefonicznie w sekretariacie PCEiK ( 71 314 01 72) do 25 maja 2015 r.
Prosimy o podanie w zgłoszeniu: danych kontaktowych nauczycieli języka angielskiego (telefon), liczby uczniów, którzy wezmą udział w przedstawieniu. Z powodu ograniczonej ilości miejsc o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

 


strona główna