Sukces Zuzi Głodek

Zuzia Głodek, uczestniczka zajęć wokalnych przy Powiatowym Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy, uczennica kl. II SP nr 1, półfinalistką IV Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Bajkowej w Bielsku -Białej.

Dziewięcioletnia Zuzia uczestniczyła w eliminacjach  Festiwalu (kat. wiekowa 7-10 lat) i   zakwalifikowana została do półfinału, który odbędzie się w lipcu tego roku. Nasza wokalistka zaśpiewa tam dwie piosenki: Nowe dni z bajki Roszpunka oraz Kaczkę dziwaczkę z filmu Akademia Pana Kleksa, walcząc o tytuł finalistki Festiwalu.

   To nie pierwszy tak znaczący sukces wokalny  oleśniczanki. Pomimo młodego wieku, Zuzi udało się już zdobyć kilka znaczących tytułów
i głównych nagród na festiwalach i konkursach organizowanych dla uzdolnionych wokalnie dzieci o zasięgu ogólnopolskim, wojewódzkim i powiatowym. Dziewczynka jest finalistką Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie , Laureatką I miejsca Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej Dzieciopiewy – Legnica, Laureatką – I miejsca Dolnośląskiego Festiwalu Piosenki Polskiej Gdzie ci artyści szaleni – Grębocice, Laureatką Powiatowych Konkursów Piosenki Żołnierskiej
i Patriotycznej oraz Powiatowego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej.

Życzymy jej dalszych wspaniałych sukcesów wokalnych i trzymamy mocno kciuki. Opiekunem artystycznym Zuzi jest Anna Wozińska, instruktor  koła wokalnego przy Powiatowym Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy.


strona główna