IX OTK w Powiecie Oleśnickim 17-19.10.2017

logo

Powiatowe Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy zaprasza do udziału

IX  edycji Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w Powiecie Oleśnickim, która odbędzie się w dniach 17-19 października 2017 r.

Projekt realizowany jest pod patronatem Pana Wojciecha Kocińskiego Starosty Oleśnickiego.

Ogólnopolski Tydzień Kariery to coroczna akcja Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej mająca na celu inspirowanie ogólnopolskich i lokalnych inicjatyw, działań i kreatywności na rzecz rozwoju poradnictwa zawodowego. Ma ona służyć wzmocnieniu świadomości potrzeby wsparcia dla lepszej edukacji, pracy i kariery każdego obywatela.

Celem tegorocznej edycji jest motywowanie młodych ludzi do rozwijania swoich kompetencji i budowaniu potencjału przyszłego uczestnika rynku pracy.

Program:

17 października 2017 r. godz. 10:00-12:00

Sala Rycerska Zamku Książąt Oleśnickich- Inauguracji IX Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w Powiecie Oleśnickim

 • Powitanie gości.
 • Przemówienia zaproszonych gości.
 • Wykład inauguracyjny -Pani dr Anetty Pereświet-Sołtan – psychologa i pedagoga, doświadczonego trenera biznesu.
 • Wystąpienie Pani Aleksandry Turoń – wokalistki zespołu LIME, uczestniczki VI edycji The Voice of Poland, trenera wokalnego.
 • Wystąpienie Pani Karoliny Klimkiewicz – pedagoga , socjoterapeuty, szkoleniowca, autorki książki „Jeśli tylko…”

 

18 października 2017 r.  godz. 10.00 do godz. 13.00 -IX OTK dla klas III gimnazjalnych

w Powiatowym Centrum Edukacji i Kultury, ul. Wojska Polskiego 56, 56-400 Oleśnica

 • Od muzyki do politechniki od politechniki do muzyki – Jakub Szumiński absolwent studiów inżynierskich na kierunku mechatronika na Wydziale Mechanicznym Politechniki Wrocławskiej. Pracownik w firmie HESU produkującej instrumenty muzyczne.
 • Moje talenty i kompetencje społeczne – Małgorzata Dryzd – stypendystka w projekcie Nowe technologie-nowe możliwości,  stażystka w spółkach grupy kapitałowej WDB, maturzystka II LO w Oleśnicy.
 • Quiz wiedzy o rynku dla drużyn reprezentujących gimnazja.

 

19 października 2017 r. godz. 10.00 – 13.00-IX -OTK dla maturzystów  

w Powiatowym Centrum Edukacji i Kultury, ul. Wojska Polskiego 56, 56-400 Oleśnica

Prowadzący:

 • Od muzyki do politechniki od politechniki do muzyki – Jakub Szumiński absolwent studiów inżynierskich na kierunku mechatronika na Wydziale Mechanicznym Politechniki Wrocławskiej. Pracownik w firmie HESU produkującej instrumenty muzyczne – wszyscy uczestnicy (aula)
 • Twoja kariera w finansach – Karolina Stawarz – Securities Services Operations Citibank Europe w Warszawie, L&D Manager, trener umiejętności miękkich, facylitator, doradca w sprawach szkoleń i rozwoju, opiekun projektów rozwojowych – spotkanie z uczniami ZSP w Oleśnicy (aula)
 • Przygotowanie do rekrutacji w oparciu o indywidualne kompetencje – Malwina Maciejewska  HR Specialist  w firmie Parker Hannifin Europe Shared Service Centre Wrocław Poland – spotkanie dla  I LO w Oleśnicy (sala 28)
 • Ja na rynku pracy – Moje talenty i kompetencje Michał Kalbarczyk – Manager branży MLM, właściciel firmy KAMI FLOWERS. Aktywna rozbudowa rynku , budowa międzynarodowej sieci konsumencko – sprzedażowej – spotkanie  dla  II LO w Oleśnicy (sala 23)

strona główna